Julesigneringer uke 51

Signeringer denne uken!

Onsdag 17. desember

Kl. 16.00 Tanum Karl Johan

Stiansen_Norgerundt.jpg
Kokken Bent Stiansen signerer Norge rundt med Bent Stiansen.

Kl. 16.30 Tanum Storo

jegharteppeitusenfarger_150x233.jpg
Anne B. Ragde signerer Jeg har et teppe i tusen farger.

Kl. 17.00 Tanum CC Vest

duftavjul.jpg
Eyvind Hellstrøm signerer kokeboken Duft av jul!

Kl. 16.00 Tanum Kolbotn Torg og kl. 17.30 Tanum Bryn

Lahlum_Maurtuemordene_150x234.jpg
Hans Olav Lahlum signerer Maurtuemordene.

Kl. 14.00 Tanum CC Vest

bobler_150x200.jpg
Ingvild Tennfjord signerer Bobler! Smaken av fest.

Kl. 17.00 Tanum Byporten

sønnen_150x243.jpg
Jo Nesbø signerer Sønnen eksklusivt i Oslo på Byporten!

Kl. 15.00 Tanum Byporten og kl. 17.00 Tanum Karl Johan

Svoem-med-dem-som-drukner_150x237.jpg
Bokhandlerprisvinner Lars Mytting signerer Svøm med dem som drukner.

Kl. 16.30 Tanum Nordre

ballensbane_150x230.jpg
I Trondheim signerer Ola By Rise Ballens bane.

Torsdag 18. desember

Kl. 14.00 Tanum CC Vest og kl. 16.00 Tanum Karl Johan

jegharteppeitusenfarger

Anne B. Ragde signerer Jeg har et teppe i tusen farger.

Kl. 17.00 Tanum Karl Johan

duftavjul

Eyvind Hellstrøm signerer kokeboken Duft av jul.

Kl. 15.30 Tanum Byporten og kl. 17.00 Tanum Oslo City 
Lahlum_Maurtuemordene
Hans Olav Lahlum signerer Maurtuemordene.
 
Kl. 18.00 Tanum CC Vest
 
ibevegelse
Jonas Gahr Støre signerer I bevegelse.
 
Kl. 16.30 Tanum Storo
 
Svoem-med-dem-som-drukner_150x237.jpg
Bokhandlerprisvinner Lars Mytting signerer Svøm med dem som drukner.
 
Kl. 16.00 Tanum CC Vest
hverdagsmat
Ole Martin Alfsen signerer kokeboken Hverdagsmat.

Julesigneringer per butikk

Julesigneringer i Tanums butikker

Tanum Karl Johan
17. desember kl. 16.00 Bent Stiansen, Norge rundt med Bent Stiansen
17. desember kl. 17.00 Lars Mytting, Svøm med dem som drukner
18. desember kl. 16.00 Anne B. Ragde, Jeg har et teppe i tusen farger
18. desember kl. 17.00 Eyvind Hellstrøm,  Duft av jul
19. desember kl. 14.00 Per Fugelli, Per: Glimt av min far
19. desember kl. 15.30 Thor Hushovd, Thor
19. desember kl. 16.30 Kjell Askildsen og Alf van der Hagen, Kjell Askildsen: Et liv
20. desember kl. 13.00 Jonas Gahr Støre, I bevegelse
20. desember kl. 14.00 Jon Michelet, En sjøens helt: Gullgutten
22. desember kl. 15.30 Tore Renberg, Angrep fra alle kanter

 
 
Tanum CC Vest
17. desember kl. 14.00 Ingvild Tennfjord, Bobler
17. desember kl. 17.00 Eyvind Hellstrøm,  Duft av jul
18. desember kl. 14.00 Anne B. Ragde, Jeg har et teppe i tusen farger
18. desember kl. 16.00 Ole Martin Alfsen, Hverdagsmat
18. desember kl. 18.00 Jonas Gahr Støre, I bevegelse
19. desember kl. 13.00 Edel Hammersmark Gjervan, Mine beste dikt
19. desember kl. 14.00 Kjell Askildsen og Alf van der Hagen, Kjell Askildsen: Et liv
20. desember kl. 13.00 Bent Stiansen Norge rund med Bent Stiansen
22. desember kl. 17.00 Tore Renberg, Angrep fra alle kanter
 
 
Tanum Kolbotn torg
17. desember kl. 16.00 Hans Olav Lahlum, Maurtuemordene
20. desember kl. 13.00 Øyvind "Vinni" Sauvik, Johnny Virker i turbotrøbbel
 
 
Tanum Bryn
17. desember kl. 17.30 Hans Olav Lahlum Maurtuemordene
20. desember kl. 13.00 Tove Nilsen, Konge i snø
 
Tanum Byporten
17. desember kl. 15.00 Lars Mytting, Svøm med dem som drukner
17. desember kl. 17.00 Jo Nesbø, Sønnen
18. desember kl. 15.30 Hans Olav Lahlum Maurtuemordene
19. desember kl. 14.30 Tom Kristensen, Dødspakten
19. desember kl. 15. 30 Anne B. Ragde, Jeg har et teppe i tusen farger
20. desember kl. 15.30 Unni Lindell, Brudekisten
22. desember kl. 14.30 Tore Renberg, Angrep fra alle kanter
 
 
Tanum Oslo City
18. desember kl. 17.00 Hans Olav Lahlum, Maurtuemordene
19. desember kl. 14.30 Linnéa Myhre, Kjære
 
 
Tanum Storo
17. desember k. 16.30 Anne B. Ragde, Jeg har et teppe i tusen farger
18. desember kl. 16.30 Lars Mytting, Svøm med dem som drukner
19. desember kl. 17.00 Tom Kristensen, Dødspakten
 
Tanum Nordre
17. desember kl. 16.30 Ola By Rise, Ballens bane
20. desember kl. 13.00 Anne B. Ragde, Jeg har et teppe i tusen farger

Julesigneringer per forfatter

Julesigneringer i Tanums butikker

Lars Mytting, Svøm med dem som drukner
17. desember kl. 15.00 Tanum Byporten
17. desember kl. 17.00 Tanum Karl Johan
18. desember kl. 16.30 Tanum Storo

Jonas Gahr Støre, I bevegelse
18. desember kl. 18.00 Tanum CC Vest
20. desember kl.13.00 Tanum Karl Johan

Eivind Hellstrøm, Duft av jul
17. desember kl.17.00 Tanum CC Vest
18. desember kl. 17.00 Tanum Karl Johan

Bent Stiansen, Norge rundt med Bent Stiansen
17. desember kl. 16.00 Tanum Karl Johan
20. desember kl. 13.00 Tanum CC Vest

Ole Martin Alfsen, Hverdagsmat
18. desember kl. 16.00 Tanum CC Vest

Anne B. Ragde, Jeg har et teppe i tusen farger
17. desember kl. 16.30 Tanum Storo
18. desember kl. 14.00 Tanum CC Vest
18. desember kl. 16.00 Tanum Karl Johan
19. desember kl. 15.30 Tanum Byporten
20. desember kl. 13.00 Tanum Nordre

Jo Nesbø, Sønnen
17. desember kl. 17.00 Tanum Byporten

Jon Michelet, En sjøens helt: Gullgutten
20. desember kl. 14.00 Tanum Karl Johan

Unni Lindell, Brudekisten
20. desember kl. 15.30 Tanum Byporten

Thor Hushovd, Thor
19. desember kl. 15.30 Tanum Karl Johan

Askildsen og van der Hagen, Kjell Askildsen: et liv
19. desember kl. 14.00 Tanum CC Vest
19. desember kl. 16.30 Tanum Karl Johan

Per Fugelli, Per: Glimt av min far
19. desember kl. 14.00 Tanum Karl Johan

 

Tore Renberg, Angrep fra alle kanter
22. desember kl. 14.30 Tanum Byporten
22. desember kl. 15.30 Tanum Karl Johan
22. desember kl. 17.00 Tanum CC Vest

Tom Kristensen, Dødspakten
19. desember kl. 14.30 Tanum Byporten
19. desember kl. 17.00 Tanum Storo

Hans Olav Lahlum, Maurtuemordene
17. desember kl. 16.00 Tanum Kolbotn Torg
17. desember kl. 17.30 Tanum Bryn
18. desember kl. 15.30 Tanum Byporten
18. desember kl. 17.00 Tanum Oslo City

Øyvind "Vinni" Sauvik, Johnny Virker i turbotrøbbel
20. desember kl. 13.00 Tanum Kolbotn Torg

Tove Nilsen, Konge i snø
20. desember kl. 13.00 Tanum Bryn

Linnéa Myhre, Kjære
19. desember kl. 14.30 Tanum Oslo City

Ingvild Tennfjord, Bobler
17. desember kl. 14.00 Tanum CC Vest

Edel Hammersmark Gjervan. Mine beste dikt
19. desember kl. 13.00 Tanum CC Vest

Ola By Rise, Ballens bane
17. desember kl. 16.30 Tanum Nordre

Følg med på hva som skjer hos oss

Lackberg_nr15-modifisert_150x135

Hos oss skjer det stadig mye spennende. Vi har ofte besøk av forfattere fra innland og utland, på signeringer, litteraturkafeer og foredrag.
 
Vi har blant annet hatt besøk av Paul Auster, Siri Hustvedt, Jon Michelet, Per Petterson, Patti Smith, Jeffery Archer, Cecilia Samartin, Victoria Hislop, Merete Lindstrøm, Joralf Gjerstad, Anthony Beevor, Jojo Moyes, Jenny Skavlan, Lars Lillo-Stenberg, Vigdis Hjorth, Mari Boine, Unni Lindell, og mange, mange flere...

Alle våre arrangementer er gratis.